January

   
Monday 9 Belconnen 

8.00am - 10.00am start

Monday 16 Braidwood

9.00am - 10.00am start

Monday 23 Gold Creek 

8.30am - 10.30am start

Monday 30  Yowani (Monthly Medal)

9.00am - 10.00am start

February

   
Monday 6 Capital

8.00am - 10.00am start

Monday 13 Duntroon (4BBB)

7.30am and 12.15pm Shotgun start

Monday 20 Gungahlin

8.00am - 10.00am start

Monday 27 Belconnen (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

March

   

Monday 6

Murrumbidgee

8.00am - 10.00am start

(Monday 13 - Canberra Day)

 

 

Tuesday 14

Fairbairn

8.00am - 10.00am start

Monday 20

Gungahlin (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

Monday 27

Cooma

9.00am - 10.00am start

April

   

Monday 3

Federal (Split Round)

8.00am - 10.00am start

Monday 3

Belconnen (Split Round)

8.00am - 10.00am start

Monday 10

Queanbeyan

8.00am - 10.00am start

(Monday 17 Easter Monday) 

 

 

Tuesday 18

Fairbairn (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

Monday 24

Gungahlin

8.00am - 10.00am start

May

   

Monday 1

Murrumbidgee

8.00am - 10.00am start

Monday 8

Goulburn

9.00am - 10.00am start

Monday 15

Yowani

8.00am - 10.00am start

Monday 22

Yass (Monthly Medal)

9.00am - 10.00am start

Monday 29

Gold Creek

8.30am - 10.30am start

June

   

Monday 5

Queanbeyan

8.00am - 10.00am start

(Monday 12 - Queen’s Birthday)

 

 

Tuesday 13

Fairbairn

8.00am - 10.00am start

Monday 19

Gold Creek (Monthly Medal)

8.30am - 10.30am start

Monday 26

Belconnen

8.00am - 10.00am start

July

   

Monday 3

Yowani

8.00am - 10.00am start

Monday 10

Federal (Split Round)

8.00am - 10.00am start

Monday 10

Yass (Split Round)

9.00am - 10.00am start

Monday 17

Capital

8.00am - 10.00am start

Monday 24

Duntroon (4BBB)

7.30am and 12.15pm Shotgun start

Monday 31

Murrumbidgee (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

August

   

Monday 7

Queanbeyan

8.00am - 10.00am start

Monday 14

Capital (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

Monday 21

Gungahlin

8.00am - 10.00am start

Monday 28

Belconnen

8.00am - 10.00am start 

September

   

Monday 4

Queanbeyan (Monthly Medal)

8.00am - 10.00am start

Monday 11

Yowani (Irish 4BBB) (Jim Lindwall Trophy)

8.00am - 10.00am start

Monday 18

Gungahlin - AGM - (4 person Ambrose)

8.00am - Shotgun start

(Monday 25 - Family & Community Day)

 

 

Tuesday 26

Fairbairn

8.00am - 10.00am start

October

   

(Monday 2 - Labour Day)

 

 

Tuesday 3

Gold Creek

8.30am - 10.30am start

Monday 9

Braidwood

9.00am - 10.00am start

Monday 16

Goulburn (Monthly Medal)

9.00am - 10.00am start

Monday 23

Murrumbidgee

8.00am - 10.00am start

Monday 30

Yass

9.00am - 10.00am start

November

   

Monday 6

Gungahlin

8.00am - 10.00am start

Monday 13

Capital

8.00am - 10.00am start

Monday 20

Gold Creek

8.30am - 10.30am start

Monday 27

Cooma (Monthly Medal)

9.00am - 10.00am start

December

   

Monday 4

Murrumbidgee (Stroke)

8.30am - 10.30am start

 

(1st Round Club Championships)

 

Monday 11

Belconnen (Stroke)

8.00am - 10.00am start

 

(2nd Round Club Championships)

 

Monday 18

Queanbeyan (4 person Ambrose)

8.00am - Shotgun Start

 

(Christmas Chook Day)